Lesroosters

Als er nieuwe groepen worden opgestart, graag inschrijven via [email protected] zodra we genoeg leerlingen bij elkaar hebben start de groep. We houden u hierover per mail op de hoogte.

Snel naar jouw lesrooster? Klik dan hieronder op de locatie

  • Donderdag
Donderdag
| KIDSSWING1| 15.30 uur -  16.15 uur| 3 +| NIEUW! schrijf je nu in voor een gratis proefles!
| STREETKIDS 2| 16.15 uur – 17.00 uur | 5+| NIEUW! schrijf je nu in voor een gratis proefles!
| HIPHOP/STREET 3| 17.00 uur – 18.00 uur| 9+| NIEUW! schrijf je nu in voor een gratis proefles!
| HIPHOP/STREET 4| 18.00 uur – 19.00 uur| 10/11+| NIEUW! schrijf je nu in voor een gratis proefles!
  • Maandag
  • Dinsdag
  • Woensdag
  • Donderdag
Maandag
| TEAM JUMP4YOU 1| 16.00 uur - 17.15 uur| 7+| Wedstrijd team  selectie via auditie
| MODERN/JAZZ 2| 17.15 uur - 18.30 uur| 9+| schrijf je in voor een gratis proefles!
| SPITZEN 3 | 18.30 uur - 19.00 uur| 12+| indeling na keuring voeten!
| MODERN/JAZZ 4| 19.00 uur - 20.15 uur | 15+| schrijf je in voor een gratis proefles!
| STREETDANCE 5| 20.15 uur - 21.15 uur| 13+| schrijf je in voor een gratis proefles!
Dinsdag
| TEAM JUMP AROUND  1 | 18.30 uur - 20.00 uur | 12 + | selectie via auditie, na -auditie mogelijk!
| STREETDANCE  2 | 20.00 uur - 21.30 uur | 17/18+ | schrijf je in voor een gratis proefles!
Woensdag
| HIP HOP Boys&Girls 4| 17.30 uur - 18.30 uur| 11+| schrijf je in voor een gratis proefles!
| TEAM NEXT GENERATION 5| 18.30 uur - 20.00 uur| 11+| Wedstrijd team selectie via auditie!
Donderdag
| KLASSIEK/JAZZ1| 16.30 uur - 17.30 uur| 5 +| schrijf je nu in voor een gratis proefles!
| KLASSIEK/JAZZ 2| 17.30 uur - 19.00 uur| 7+| schrijf je nu in voor een gratis proefles!
  • Maandag
  • Donderdag
Maandag
| STREETKIDS 1| 16.00 uur - 17.00 uur | GROEP 3/4/5| schrijf je in voor een gratis proefles!
| STREETDANCE 2| 17.00 uur - 18.00 uur | GROEP 6/7| schrijf je in voor een gratis proefles!
| STREETDANCE 3| 18.00 uur - 19.00 uur | GROEP 8 EN 1E VO| schrijf je in voor een gratis proefles!
| STREETDANCE 4| 19.00 uur - 20.00 uur| VO 1E EN 2E JAARS| schrijf je in voor een gratis proefles!
| WEDSTRIJDTEAM 5| 20.00 uur - 21.00 uur| GESELECTEERD 
Donderdag
| MIXED TEAM 1| 18.00 uur - 19.30 uur | 7 t/m 20 jaar  | selectie via auditie, na-auditie mogelijk!
| DANCE-FIT-WORKOUT 2| 19.30 uur - 20.30 uur| volwassenen| schrijf je in voor een gratis proefles!
  • Maandag
Maandag
| KIDSSWING 1| 16.00 uur - 16.45 uur | 3,5+| schrijf je in voor een gratis proefles!
| STREETKIDS 2| 16.45 uur - 17.30 uur | 5,5+| schrijf je in voor een gratis proefles!
| STREETDANCE 3| 17.30 uur - 18.30 uur | 9+| schrijf je in voor een gratis proefles!
     
  • Dinsdag
Dinsdag
| KIDSSWING 1| 16.00 uur - 16.45 uur | 3,5+| schrijf je in voor een gratis proefles!
| STREETKIDS 2| 16.45 uur - 17.30 uur | 6+| schrijf je in voor een gratis proefles!
| STREETDANCE 3| 17.30 uur - 18.30 uur | 8,5/9+| schrijf je in voor een gratis proefles!
| STREETDANCE 4| 18.30 uur - 19.30 uur| 11/12+| schrijf je in voor een gratis proefles!
  • Woensdag
Woensdag
| KIDSSWING 1| 13.30 uur - 14.15 uur | 3,5+| schrijf je in voor een gratis proefles!
| STREETKIDS 2| 14.15 uur - 15.00 uur | 5,5+| schrijf je in voor een gratis proefles!
| STREETDANCE 3| 15.00 uur - 16.00 uur | 7,5+| schrijf je in voor een gratis proefles!
STREETDANCE:  4| 16.00 uur - 17.00 uur | 9,5+| schrijf je in voor een gratis proefles!
| STREETDANCE: 5| 17.00 uur - 18.00 uur| 11/12+| schrijf je in voor een gratis proefles!
| MIXED TEAM: 6| 18.00 uur - 19.00 uur| 7 t/m 20 jaar| selectie via auditie, na-auditie mogelijk!
| MIXED-UP: 7| 19.00 uur - 20.00 uur|  wedstrijdteam| geselecteerd
  • Woensdag
Woensdag
| KIDSSWING 1| 13.00 uur - 13.45 uur | 3,5+ | schrijf je in voor een gratis proefles!
| STREETKIDS 2| 13.45 uur - 14.30 uur | 5,5+| schrijf je in voor een gratis proefles!
| STREETDANCE 3| 14.30 uur - 15.30 uur | 7+ | schrijf je in voor een gratis proefles!
| STREETDANCE 4| 15.30 uur - 16.30 uur| 8,5+| schrijf je in voor een gratis proefles!
| STREETDANCE 5| 16.30 uur - 17.30 uur| 12+| schrijf je in voor een gratis proefles!
  • Woensdag
Woensdag
| KIDSSWING 1| 14.45 uur - 15.30 uur | 3+| schrijf je in voor een gratis proefles!
| STREETKIDS 2| 15.30 uur -16.30uur| 5+| schrijf je in voor een gratis proefles!
| HIPHOP/STREET3| 16.30 uur - 17.30 uur| 8+| nieuw en start bij voldoende animo
  • Maandag
  • Dinsdag
  • Donderdag
Maandag
| KIDSSWING1| 16.00 uur - 16.45 uur| 3 +| schrijf je in voor een gratis proefles!
| STREETKIDS2| 16.45 uur - 17.30 uur| 5,5+| schrijf je in voor een gratis proefles!
| MODERN/JAZZ3| 17.30 uur - 19.00 uur| 12+| schrijf je in voor een gratis proefles!
| MODERN4| 19.00 uur - 20.00 uur| volwassene| schrijf je in voor een gratis proefles!
| MODERN/JAZZ5| 20.00 uur - 21.00 uur| 21+| schrijf je in voor een gratis proefles!
     
Dinsdag
| HIPHOP/ STREET 1| 15.30 uur - 16.30 uur| 6/7 +| schrijf je in voor een gratis proefles!
| HIPHOP/STREET 2| 16.30 uur - 17.30 uur| 9/10+| schrijf je in voor een gratis proefles!
| WEDSTRIJDTEAM HIPHOP/STREET 3| 17.30 uur - 18.30 uur| 10+| schrijf je in voor een gratis proefles!
| HIPHOP/STREET 4| 18.30 uur - 19.30 uur| 11/12+| schrijf je in voor een gratis proefles!
| HIPHOP5| 18.45 uur - 19.45 uur| 12+| schrijf je in voor een gratis proefles! / andere zaal
 
Donderdag
| SPITZEN 1| 19.30 uur - 20.00 uur| 12+ keuring voeten| schrijf je in voor een gratis proefles!
| MODERN 2| 20.00 uur - 21.00 uur| 17+| schrijf je in voor een gratis proefles!
  • Maandag
  • Woensdag
Maandag
| STEPS1| 19.00 uur - 20.00 uur| 35+| schrijf je in voor een gratis proefles!
| STEPS2| 20.00 uur - 21.00 uur| 20+| schrijf je in voor een gratis proefles!
     
     
     
Woensdag
| STAY FIT 1| 19.00 uur -20.00 uur| 35+| schrijf je in voor een gratis proefles!
| YOGA 2| 20.00 uur - 21.00 uur| 40+| schrijf je in voor een gratis proefles!
  • Maandag
  • Dinsdag
  • Woensdag
  • Zaterdag
Maandag
| MIXED UP 1| 15.45 uur - 16.45 uur| 6+| schrijf je in voor een gratis proefles!
| MIXED UP 2| 16.45 uur - 17.45 uur| 9+| schrijf je in voor een gratis proefles!
| SELECTIE 1 3| 17.45 uur - 18.45 uur| 7+| selectie via auditie, na-auditie mogelijk!
| SELECTIE 3 TECHNIEK 4| 18.45 uur - 20.15 uur| 12+| selectie via auditie, na-auditie mogelijk!

 

 
Dinsdag
| HIPHOP / STREET  1| 16.00 uur - 17.00 uur| 5,5+| schrijf je nu in voor een gratis proefles!
| HIPHOP / STREET 2| 17.00 uur - 18.00 uur| 7,5+| schrijf je nu in voor een gratis proefles!
| HIPHOP / STREET 3| 18.00 uur - 19.00 uur| 9/10+| schrijf je nu in voor een gratis proefles!
Woensdag
| PEUTERDANS 1| 15.45 uur - 16.30 uur| 2+| schrijf je in voor een gratis proefles!
| KLASSIEK BALLET 2| 16.30 uur - 17.30 uur| 6/7+| schrijf je in voor een gratis proefles!
| SELECTIE 2 3| 17.30 uur - 19.00 uur| 10+| selectie via auditie, na-auditie mogelijk!
| HIP HOP 4| 19:00 uur - 20.00 uur| 12+| schrijf je in voor een gratis proefles!
| HIP HOP WEDSTRIJDTEAM5| 20.00 uur - 20.45 uur| 12+| geselecteerd
Zaterdag
| MIXED UP 1| 10.00 uur - 11.00 uur| 6+| schrijf je in voor een gratis proefles!
| KLEUTERBALLET 2| 11.00 uur - 11.45 uur| 3,5+| schrijf je in voor een gratis proefles!
| MODERN/JAZZ 3| 11.45 uur - 13.15 uur| 10+| schrijf je in voor een gratis proefles!
  • Vrijdag
Vrijdag
| HIPHOP/STREET 1| 15.45 uur - 16.45 uur | 5+| schrijf je in voor een gratis proefles!
| HIPHOP/STREET 2| 16.45 uur - 17.45 uur | 7+| schrijf je in voor een gratis proefles!
| HIPHOP/STREET 3| 17.45 uur - 18.45 uur | 13/14+| schrijf je in voor een gratis proefles!